Başkan Aydoğmuş’tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

YOZGAT (İGFA) – Gelecek Partisi Yozgat Vilayet Lideri Ömer Aydoğmuş, 8 Mart Dünya Bayanlar Günü hasebiyle yayımladığı iletide şu sözlere yer verdi:

” Bayanlarımız toplumun en kıymetli yapı taşlarıdır. Bizlerin en yeterli biçimde yetişmesini sağlayan ve gelecek jenerasyonların mimarlarıdırlar. Ömrün her kademesinde değerli roller üstlenen kahraman bayanlarımız, fedakârlık içinde yaptıkları çalışmalarla, ülkemizin kalkınmasında her vakit büyük hisse sahibi olmuşlardır.
Ulusal ve manevi kıymetlerimizin, kültür ve geleneklerimizin en değerli taşıyıcıları hiç kuşku yok ki kadınlarımızdır. Doğumdan mevte kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan bayanlarımız toplumun her kademesinde vazife aldığı üzere kahramanlık destanları yazarak eline silahı alıp düşmanın üzerine yürümüş, kucağında mermi ile cepheye koşmuştur.

Öteki yandan hepimiz için değer arz eden bayanlarımızın asla kabul edilmeyecek halde şiddete maruz kalmasını istemiyoruz ve bayana yönelik şiddetin de artık son bulması gerektiğini düşünüyoruz.

Peygamber Efendimiz ‘Cennet anaların ayağının altındadır’ buyurmuştur. Münasebetiyle bayanları korumak, kollamak ve onların daha keyifli ve huzurlu olmasını sağlamak bizlerin asli vazifesidir. Bu vesileyle tüm bayanlarımızın 8 Mart Dünya Bayanlar Günü’nü kutluyor, hürmetlerimi sunuyorum.”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir